Single Blog Title

This is a single blog caption

Letní kempy 2018 v Mělníku

Letní hokejové kempy Czech Skills Hockey Academy se budou konat jako už pravidelně na zimním stadionu v Mělníku. V okolí 200m od zimního stadionu se nachází uzavřený areál, ve kterém se bude bydlet, pingpongové stoly, mini golf, volejbalové hřiště, umělé hřiště, tělocvična a venkovní koupaliště. Všechny tyto sportoviště v rámci kempu budeme využívat, abychom hráčům mohli nabídnout maximální komfort na přípravu do nové sezony. Denně se můžete těšit na 2x on-ice, 2x of-ice a spoustu mimo tréninkových aktivit.

 

Termíny:

1. termín: 15.7. – 21.7.2018 – ročníky 2000 – 2012 – hráči 2003 – 2004 budou tvořit svojí uzavřenou skupinu.
2. termín: 22.7. – 28.7.2018 – ročníky 2005 – 2012 – hráči 2005 a nově i hráči 2007 – 2008 budou tvořit svoje uzavřené skupiny.

 

S hráči v uzavřených skupinách se v dopoledních hodinách budeme zaměřovat na dovednosti a týmové celoplošné tréninky a odpoledne na různé druhy her a rozvíjení kreativity.

 

Ceny kempů:

9500,- Kč/hráč – plná penze, vč. ubytování
6500,- Kč/hráč – svačiny, oběd, pitný režim
5500,- Kč/brankář

 

Akce:

20% na sourozence (i pokud se nezúčastní ve stejném termínu)
5% pro účastníky loňského letního kempu (nevztahuje se na brankáře)
Slevy se nesčítají

 

Každý hráč obdrží sportovní oblečení.

 

Nezapomeňte, že v naší škole pro maximální vytížení hráče jsou na všechny akce omezená místa!

 

Těšíme se na Vás na jednom z našich kempů!

 

Fotky z letních kempů 2017 naleznete na našem facebook profilu


Letní kempy 2017

Koncem července jsme také zakončili dva turnusy šestidenních hokejových kempu V Mělníku.
Kempy byli velice dobře hráčsky obsazeny a to nejen hráči z České republiky, ale také ze Švédska, Švýcarska, Ruska, Ukrajiny, Německa a Slovenska. „Kluci měli možnost si procvičit ne jen hokej, ale i světové jazyky.“ 😊

 

 

Foto s Milanem

vcbdbdn

CSHA – France

V rámci kempu se nám podařilo zajistit přátelská utkání mezi výběry z Francie a Czech Skills Hockey Academy. Milým překvapením bylo, že jsme odehráli šest plnohodnotných zápasů nad naše očekávání. Přijela se na nás podívat i vzácná návštěva Milan Hejduk se svými syny, kteří se zapojili do našeho týmu na zápasy proti Francii.

 

 

Aquapark

Kempy nejsou pouze o tvrdé dřině na ledě, ale také o volném čase a zábavě. Tu jsme se snažili využít aktivitou jako například minigolf, stolní tenis, fotbal, dovádění v Aquaparku apod.

 

 

 

Fotbálek

 

Největší radost nám dělá vidět děti, kteří nemají možnost se vídat tak často a přesto jsou schopni vytvořit skvělou partu. S takovými hráči je vždy radost pracovat a je to pro nás trenéry motivace do budoucna pro další akce nejen v podobě kempu, ale hlavně společných turnajů.

 

Děkujeme všem zúčastněným hráčům za skvěle strávených 12 dní, které jsme si my trenéři užili. A věříme, že i samotní hráči.

 

Těšíme se na Vás opět za rok, na stejném místě 😉