Single Blog Title

This is a single blog caption

Výběr hráčů ročníku 2004 a 2007 poletí na Riga Cup 2018 – level AAA

Tak jak už jsme dříve avizovali, tak přinášíme více informací o mezinárodních turnajích, na které se vydají naše výběry reprezentovat naší zemi.

 

Hráči ročníků 20042007 (popř. zdatná 2008) poletí na jeden z největších turnajů v Evropě do Rigy – DIVIZE 1 – LEVEL AAA. Loni v dubnu jsme na tomto turnaji byli poprvé s hráči 2003, kde jsme uhráli skvělé druhé místo. Turnaj je vždy velice dobře obsazen týmy z celé Evropy a letos tomu nebude jinak.

Starší hráče naší školy tento turnaj čeká ve dnech 20.4.-22.4.2018.

 

Prozatím přihlášené týmy:

1.Team Pelimatkat (Finland)

2. Kiekko – Tiikerit 2004 (Finland)

3. Nordic Hockey Gold (Finland)

4. Nordic Hockey Black (Finland)

5. West Coast (Sweden)

6. Team Hockey Talents (Austria)

7. European Hockey Academy (Czech Republic)

8. SKA-Gazprombank (Russia)

9. Hedemora SK (Sweden)

10. Czech Stars Team (Czech Republic)

11. Dinamo Riga (Latvia)

12. Jokers  Academy 2004 (Finland)

13. Diskos P04 (Finland)

14. Gelezinis vilkas  (Lithuania)

15. KJT White (Finland)

16. KJT Black (Finland)

17. KJT Blue (Finland)

18. HPK04 Black (Finland)

19. HPK04 Orange (Finland)

20. Pelicans 20014 T1 (Finland)

21. Pelicans 20014 T2 (Finland)

22. Pirati (Latvia)

23. FUTURE STARS 2004 (Sweden)

24. Jelgavas Ledus sporta skola (Latvia)

25. Pārdaugava 1 (Latvia)

26. Pārdaugava 2 (Latvia)

27. Tordön White (Sweden)

28. Tordön Orange (Sweden)

29. Tordön Black (Sweden)

30. Penguins (Russia)

31. HC Istrebiteli (Russia)

32. Hasle-Løren (Norway)

33. ŠAULYS/BTA (Lithuania)

34. Kurbads (Latvia)

 

Tyto týmy budou rozděleny dle úrovně AAA a AA+. My jsme zařazeny do AAA.

 

Hráči, kteří se chtějí porvat o své místo na tento prestižní turnaj se mohou přihlásit zde na tryout, který se bude konat 22.1.2018 v Mělníku.

 


Mladší hráče naší školy tento turnaj čeká ve dnech 27.4.-29.4.2018

 

Prozatím přihlášené týmy:

1. Team Pelimatkat (Finland)

2. SaiPa (Finland)

3. Team Hockey Talents 1 (Austria)

4. Team Hockey Talents 2 (Austria)

5. HK Ogre Juniors (Latvia)

6. Gelezinis vilkas 2007 (Lithuania)

7. Danish White Lions (Denmark)

8. SaiPa 2 (Finland)

9. Jokers Academy 2007 (Slovakia)

10. Red Star 2007 (Russia)

11. HC SKA DROZDETSKOGO (Russia)

12. HS MOGO 07 (Latvia)

13. Czech Stars Team (Czech Republic)

14. Jelgavas Ledus sporta skola (Latvia)

15. Pārdaugava 1 (Latvia)

16. Pārdaugava 2 (Latvia)

17. Tordön White (Sweden)

18. Tordön Orange (Sweden)

19. Tordön Black (Sweden)

20. HS RĪGA 2008 (Latvia)

21. HS RĪGA 2008 (Latvia)

22. HS RĪGA 2007 (Latvia)

23. HS RĪGA 2007 (Latvia)

24. HK Energetik (Russia)

25. Dnepr 2007 (Ukraine)

26. Sweden SHD U11 (Sweden)

27. Lida 2007 (Belorussia)

28. TEAM 21 (Slovakia)

 

Tyto týmy budou rozděleny dle úrovně AAA a AA+. My jsme zařazeny do AAA.

 

Hráči, kteří se chtějí porvat o své místo na tento prestižní turnaj se mohou přihlásit zde na tryout, který se bude konat 29.1.2018 v Mělníku.

 


 

Finální cena těchto turnajů ještě není stanovena a bude sdělena na tryoutu – orientačně +- 16 500,-Kč

 

Na všechny bojovníky, kteří se budou chtít stát členy naší výpravy se těšíme!

 

V případě doplňujících informací nás neváhejte kontaktovat.