SENZAČNÍ 1. A 2. MÍSTO Z MEZINÁRODNÍHO TURNAJE V MOSTĚ!

Stejně jako předešlé dva víkendy, i tento se naše škola účastnila prestižního mezinárodního turnaje Easter Cup v Mostě. Tentokrát se jednalo o kategorie ročníků 2004 – 2005. Do turnaje jsme přihlásili hned dva týmy a to pro každou kategorii zvlášť.

 

Oba naše týmy v základní skupině prohráli, když ročník 2004 zaváhal s North Stars 1:3 a hráči ročníku 2005 s výběrem Polska 1:2. Hráči ročníku 2004 nakonec šestičlennou skupinu ovládli a zajistili si „relativně“ lehčího soupeře do čtvrtfinále, ale nakonec tomu tak nebylo. Hráči ročníku 2005 skončili ve skupině druhý a ve čtvrtfinále narazili na německý tým.

 

Hráči hrající za tým ročníku 2004 se utkali ve čtvrtfinále s týmem UTE 2004 (polský výběr), který zdaleka nebyl tak lehký, jak se mohlo zdát, a vyhráli jsme fotbalovým výsledkem 1:0. Ročník 2005 se utkal s týmem Jungfalken Heilbronn, tento zápas byl velice vyrovnaný a už to vypadalo, že dospěje až do samostatných nájezdů, ale 9 vteřin před koncem jsme dokázali vsítit branku a vyhrát poměrem 2:1.

 

V semifinále hráči ročníku 2004 narazili na silný North Stars, se kterým ve skupině prohráli 1:3. Věděli jsme tak, že nás čeká velice těžký zápas. Hráči ročníku 2004 nastoupili do semifinále s obrovskou chutí, což se projevilo hned při prvním střídání, kdy jsme se dostali do vedení 1:0 a díky skvělému začátku, kdy jsme za prvních 8 minut vedli 4:0. Nakonec jsme vyhráli 5:1 a postoupili do finále.

 

Hráče 2005 čekal semifinálový zápas s Českými lvíčaty (český výběr), který skončil na druhém místě ve skupině, za našim týmem ročníku 2004. Tento zápas naši mladší svěřenci po velice bojovném utkání dokázali vyhrát 4:1 a stalo se to, o čem jsme před turnajem jen tiše mluvili, že by to byla senzace, kdyby se nám to povedlo. Rázem jsme měli oba naše týmy ve finále.

 

Finálové utkání tak bylo mezi Czech Stars 2004 a Czech Stars 2005. Tento zápas nabídl velice pohledný hokej, jelikož oba týmy hráli to, co jsme se od začátku turnaje do kluků snažili vštípit. Nakonec se projevila silová převaha u staršího týmu, který dokázal přetlačit mladší tým poměrem 4:2. Pro nás byly vítězové oba týmy!!!

 

Oba naše týmy byly opět poskládané z hráčů, kteří s naší školou spolupracují již několik let, za což jsme hrozně rádi, že úsilí a pracovitost hráčů i mimo klubové povinnosti nese výsledky. Naše škola si na tomto velice zakládá a turnaje jsou nabízené těmto hráčům, aby práce naší školy byla vidět.

Facebook

Aktuality

+420 777 934 513

info@skillshockey.eu

Každý den NONSTOP