VÍTĚZSTVÍ NA MEZINÁRODNÍM TURNAJI EASTER CUP 2016 V MOSTĚ!

Po týdnu, kdy naše hokejová škola uhrála krásné 2. místo v ročníku 2008-2009, jsme se zúčastnili i turnaje pro ročník 2006-2007, ve kterém jsme dokázali zvítězit. Turnaje se zúčastnilo 14 kvalitních týmů, z čehož hned polovina byla ze zahraničí (Slovensko, Rusko, Finsko a Německo). Naše skupina byla od začátku velice kvalitní a hned první zápas jsme prohráli s Výběrem Severu 1:0, se kterým jsme se později potkali i ve finále. Finský výběr jsme dokázali přehrát 3:0, stejně tak i výběr Brisk těsným rozdílem 2:1.

 

Jako další se nám postavil tým z Břeclavi, který odcházel z ledu s porážkou 1:4. Poslední zápas ve skupině nás čekal výběr Slovenska, který jsme porazili poměrem 5:3. Ve skupině jsme skončili na 2. místě díky úvodní prohře s Výběrem Severu. V semifinále na nás čekal velký favorit – ruský tým Jantarnja Zvezda, který jednoznačně ovládl ostatní dvě skupiny. Věděli jsme, že nás čeká opravdu těžký zápas, což se ukázalo hned ze začátku utkání, ve kterém jsme už po 8 vteřinách prohrávali 1:0. Nakonec jsme však dokázali zápas otočit a vyhrát 4:2.

 

Finálový zápas byla repríza z prvního utkání turnaje s Výběrem Severu. Kluci po skvělém výkonu dokázali vyhrát 3:1 a odměnou jim bylo vítězství na celém turnaji, který byl tak kvalitně obsazen.

 

Pro tento turnaj byl složen tým z hráčů, kteří navštěvují naší školu, ať už v kempech nebo individuálních trénincích, což je pro nás nesmírně důležité.

Facebook

Aktuality

+420 777 934 513

info@skillshockey.eu

Každý den NONSTOP